قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

قالب


مسائل در گوشی آقا پسرها
اولین وبلاگ تخصصی مسائل جنسی پسران نوجوان- کانال تلگرام: Aghapesarha@
نویسندگان
نظر سنجی
شما چند ساله هستید؟


لینک دوستان
سوال شما:

باسلام وخسته نباشید.
من نوجوان ۱۶ساله ای هستم. من نیازجنسی شدیدی دارم. باتوجه به اینکه خودارضایی به هیچ وجه نمی کنم، ورزش هم میکنم، نمازهم میخوانم، اما بازهم میل جنسی دارم و برمن خیلی فشار میاد. بالاخره نمیتونیم دوام بیاریم. باید یکجوری میل جنسی مان را ارضا کنیم. الان خودارضایی که نمیتونیم بکنیم، ازدواج که مگه خوابشو ببنیم. گناه های دیگه هم که از اون دنیامیترسیم و هم ازاین دنیا می ترسم گندش دربیاد و ممکنه ایدز یگیریم.

 پس من چکارکنم؟؟؟


پاسخ:

بسم الله.
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز.
ممنونم از سوال بسیار خوبتان.
پاسخ را ابتدا اینگونه آغاز می کنم که شما دوست عزیز این را باید بدانید که ما نیز دوران شما را تجربه کرده ایم و کاملا احساس شما را درک می کنیم. بنابراین اگر راهکاری باشد، در همه دوران ها یکسان است.
ببینید دوست عزیزم، قوه جنسی از هیچ راهی خاموش نمیشود به جز ازدواج و اصلا حکمت وجود این قوه نیز روی آوردن انسانها به ازدواج است. بنابراین راه حل های دیگر، بدون شک گناه است و به قول خودتان عقوبت قیامتی دارد. روی صحبت ما با شما نوجوان هائی است که اعتقاد به مسائل دینی دارید و می دانید قیامت و حساب و کتابی هست و گرنه کسانی که بی قید بوده و اعتقادات سست دارند و شیطان در قلب هایشان خانه دارد، به هر وسیله ای شهوت خود را ارضا می کنند و از چیزی نیز باکی ندارد و در عوض در قیامت نیز بهره ای ندارند. پس حالا که سن شما پائین است و طبیعتا امکان ازدواج ندارید، باید فکری دیگر کرد.

خداوند متعال در قرآن کریم به کسانی که توانائی ازدواج ندارند، می فرمایند: فلیستعفف الذین لایجدون نکاحا یعنی باید خویشتن داری کنیم و این کلام صریح قرآن هست. به نظر شما آیا ما می تونیم حرفی فراتر از قرآن بزنیم؟! و اگر به دنبال این هستید که چیزی غیر از این، حرف بزنیم، هرگز چنین کاری نخواهیم کرد، چون هرچه که غیر از این بگوئیم، اشتباه بوده و نتایج بسیار بدی را به دنبال دارد. زیرا خداوند متعال که خالق انسانهاست، خودش قطعا بهتر به مسائل و مشکلات ما آگاه است و راه حل او، تنها راه نجات خواهد بود.
پس باید به فکر این باشیم که چطور خویشتن داری کنیم؟؟

راه های خویشتن داری این است که کاری کنید که تحریکات جنسی را به فراموشی بسپارید. مثلا همین نماز خواندن و ورزش کردن، مهم ترین راه برای به فراموشی سپردن تحریکات است ولی حالا که میگوئید باز هم تحریک می شوید، باید بروید سراغ اینکه چکار می کنید که هنوز تحریک زیاد جنسی دارید و باید ریشه آن را در رفتار خود ببینید.

بسیار مختصر به چند مورد اشاره میکنم. مثلا شما دوستی دارید که باعث تحریک شما می شود (با حرفهایش یا کارهایش و یا حتی چهره اش) و یا اینکه خدای ناکرده، عکس ها و فیلم های مستهجن تماشا می کنید و یا اینکه اوقات زیادی را در تنها در خانه هستید و یا اینکه لباس های تنگ و چسبان می پوشید و یا اینکه غذاهای چرب و عذاهای دارای کالری زیاد (مانند خرما، پیاز و...) زیاد مصرف می کنید و یا هزاران دلیل دیگر.

به خوبی نگاه کنید.
ببینید که کجای کار، مشکل دارد...
از همان جا شروع کنید.

اگر به نتیجه ای رسیدید، ما را هم مطلع کنید تا بیشتر با هم صحبت نمائیم.

موفق باشید.


[ سه شنبه 17 تیر 1393 ] [ 12:39 ق.ظ ] [ سامان ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
  رفقای امروز : نفر
  رفقای دیروز : نفر
  كل رفقا : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :