تبلیغات
مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir
قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

قالب


مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir
اولین سایت تخصصی مسائل جنسی پسران نوجوان- کانال تلگرام: Aghapesarha@
نویسندگان
نظر سنجی
شما چند ساله هستید؟


لینک دوستان
سوالات شما:

سوال شماره (1):
سلام بی ادبی نشه. قصد جسارت ندارم! من یک نوجوان 16ساله ام که دارم میرم توی 17سال. راستش یه موضوعی خیلی اذیتم میکنه ولی عجیب جذبم میکنه.
قضیه اینه که من از دیدن پسرهای چندسال کوچکتر از خودم که واقعا زیبا هستند، لذت میبرم و خیلی دوست دارم که بدن آنها را لمس کنم ولی خدا شاهده اصلا اهل همجنس بازی خدای نکرده نیستم. حتی متنفرم! ضمنا من بعضی وقتها دوستهای قشنگ خودم را که باهم صمیمی هستیم میبوسم. هیشکی هم ناراحت نیست.
لطفا نگید حرامه که نمیتونم کنار بذارم.

سوال شماره (2):
باسلام خدمت اقای سامان. من 17سال دارم. پارسال در مدرسه درکلاسمان بغل دستی من یک پسر بسیار خوشگل و جذاب بود و من درطول سال تحصیلی از دیدن این پسر بسیار زیبا لذت میبردم. الان وقتی یه پسر نوجوان رامیبینم خیلی شهوتی میشم اما فقط پسر نوجوان نه بزرگسال البته از همجنسبازی خیلی متنفرم. من دوست دارم این مشکل برطرف شود و فقط نسبت به جنس مخالف تمایل داشته باشم. ببخشید که اگه خیلی خودمانی وخاکی نوشتم.

سوال شماره (3):
سلام علی هستم. من عاشق پسرم و چند ساله که به پسر علاقه ی زیادی دارم و همش فکرم میره به مسائل بد. میدونم گناهه ولی نمیتونم رها کنم. من ورزشکارم و همیشه خدا یادم هست ولی یه پسر خوشگلی رو ببینم از خود بیخود میشم...

سوال شماره (4):
با سلام. من 18 سالمه. نمیدونم چرا همش به پسرا علاقه دارم. اونم پسرایی که هنوز مو ندارن و خوشگلن و نمیدونم علتش چیه و خودمم خوشم نمیاد از این کارم ولی نمیتونم درستش کنم و کلا همه چیزم به هم خورده. وقتی پسر میبینم هم فکرم میره به اون و فکر های بد و کلا از زندگی میرم بیرون و میرم فکر بد میکنم.

سوال شماره (5):
سلام. خوب هستید؟ من الان 18 سالمه. من رفیق صمیمی ندارم. اصلا هم با دختر ها خوب نیستم. خلاصه بگم دلم میخواد رفیقی که داشته باشم 14 تا 16 سالش باشه. یک دفعه فکر بد نکنید. من هم علتش نمیدونم چرا با کمتر از سن خودم میگردم. هروقت یک نفر رو پیدا میکنم از نظر خودم جوری شده که عاشقش میشم ولی زیاده روی میکنم اون طرف میپره حالا شما میگید من چیکار کنم.


سوال شماره (6):
سلام. اسم من رضا هست. من عاشق پسرای نوجوان و زیر 15سال هستم. لطفا راه درمان منو بگید.باتشکر

سوال شماره (7):
سلام. من پسری 25 ساله هستم که عاشق یک پسر نوجوان 13 ساله شدم. من قبل از اینکه با این پسر نوجوان آشنا بشم به هیچ پسری وابسته نشده  بودم اما به محض دیدن این پسر نوجوان به او دل بستم. من روز به روز به او بیشتر علاقه مند می شدم و هر روز بیشتر مواقع براش کلمه خیلی دوست دارم و اسمسهای عاشقانه براش می فرستادم. روز به روز به پسر نوجوان علاقه مند می شدم. لطفا من را راهنمایی کنید من خیلی عاشق این پسر 13 ساله شدم و نمی تونم ازش دل بکنم. گاهی وقتها با خودم می گفتم ای کاش من دختر بودم و از کوچکتر بودم تا می تونستم با او ازدواج کنم. لطفا من را راهنمایی کنید .
کمک کمک کمک.

سوال شماره (8):
سلام. این مشکل علاقه من به پسر ها، حل نمیشه چیکار کنیم. هر روز هم بد تر میشه. کلا دیونه ام کرده. تو خیابون کوچه خواب، هر جا بچه پسر کم سن میبینم. اعصابم به هم خورده لطفا کمک کنید. هر وقت میبینم ذهنم کلا منحرف میشه. نه واسه کارهای زشت. نمیدونم چیه علتش؟ همینطوری دوست دارم باهاشون دوست بشم.

سوال شماره (9):
سلام.پسری 16ساله.من دوسه سالی میشه که هر پسری خوشگلی میبینم، فورا علاقه مند میشم وعاشقش میشم .7یا8نفر را دوست داشته ام. اول یک نفر بود بعدا بیشتر شد خودمم رنج میبرم وقتی روزی میرسه که دیگه نبینمش واقعا شکنجه میشم الان هم یه پسر خیلی زیبا رو دوست دارم و بهش فکر میکنم نه این که بخام باهش کار زشتی بکنم استغفرالله. فقط میخوام یه روزی برسه که مدام ببینمش .کنارم بشینه فقط همین.راهنماییم کنین چه کنم در مشکل اولی فورا یکی رو دوس نداشته باشم؟و دومی:ایا من کار بدی میکنم؟دوستان عزیزم... اینها تنها گوشه ای از پیامهای رفقای شماست که برای ما ارسال شده است. پیام هائی که از عمق وجود نوجوانان و جوانان ریشه گرفته و واقعا گویای گرفتاری این افراد می باشد و اما اکنون برای این دوستان و دیگر رفقا که دچار این بحران و بیماری هستند، نکاتی را بیان میکنم.

1) بعضی ها به ما پیام می دهند، نه برای درمان بلکه برای تائید کارشان (مانند سوال اول). خب واقعا صحبت با این افراد قطعا بی ثمر خواهد بود، چون این اشخاص هیچگاه در جهت اصلاح نیستند. پس روی بحث ما فعلا با افرادی است که حقیقتا میخواهند از این مشکل، رهائی یابند.

2) تعدادی از این افراد میگویند که ما فقط دوستمان را می بوسیم و کار دیگری نمی کنیم و این افراد گمان می کنند که حتما گناهی هم انجام نداده اند. حال برای اطلاع همه، به چند حدیث در این رابطه اشاره می کنم:

نگاه شهوت آلود به پسر، حرام است: ۱ـ نگاه کردن از روی شهوت به جوان امرد (پسری که هنوز مو به صورتش در نیامده) حرام است. از رسول خدا ـ صلّی الله علیه و آله ـ روایت شده است که: فتنه‌ جوان زیبای امرد از فتنه‌ دختر باکره بیشتر است. پس بر هر مسلمانی واجب است از چشمان خود نهایت مواظبت را بکند که به چنین گناه بزرگی مبتلا نشود.

لجام آتشین برای بوسه‌ شهوت: ۲ـ بوسیدن جوانی از روی شهوت حرام است چنانچه از حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ که پیغمبر ـ صلّی الله علیه و آله و سلّم ـ فرمود: کسی که جوانی را از روی شهوت ببوسد، خداوند او را در قیامت به لجامی از آتش لجام می‌فرماید و از حضرت رضا ـ علیه السّلام ـ مروی است که: هرگاه مردی، جوانی را از روی شهوت ببوسد، ملائکه‌های آسمان و ملائکه‌های زمین و ملائکه رحمت و ملائکه غضب او را لعنت کنند و جهنم برایش آماده شود و مکان بدی، جایگاهش می‌باشد و نیز از پیغمبر ـ صلّی الله علیه و آله و سلّم ـ روایت شده است که: کسی که جوانی را از روی شهوت ببوسد خداوند او را در آتش جهنم، هزار سال معذب می‌فرماید. خوب است این را هم بدانید که اگر که کسی جوانی را از روی شهوت بوسیده باشد، باید حد بخورد و حدش از سی تا نود ضربه شلاق است. 

3)  ماهیت این نوع دوستی ها، گرچه در ابتدا دوستانه، پاک و بی شائبه است ولی امکان آلوده شدن آن به مسایل دیگر وجود دارد. زمانی که این علاقه به اوج خود می رسد، همانطور که در پیامها نیز مشاهده کردید، آنها را دچار سرگردانی می کند که اکنون چه باید بکنند. این سرگردانی ممکن است با بعضی آثار مخرب دیگری همراه شود.

4) این نوع دوستی ها، نوعی همجنس گرایی محسوب میشود که انحراف جنسی به حساب می آید و مانند هر انحرافی پیامد خاص خود را در بدنبال دارد مانند اینکه موجب تنفر از جنس مخالف و علاقه به جنس موافق می شود. همجنس بازی علاوه بر مضرات بهداشتی و روانی که دارد با فطرت انسانی مغایرت دارد، بدیهی است این امر با هدف آفرینش منافات خواهد داشت. پس همجنسگرائی حرام بوده و از گناهان کبیره به حساب می آید.

5) بهترین راهکار و راه حل، یک کلمه است:    دوری
دوری از این محبت ها... می دانم که شاید برایتان کمی سخت باشد ولیکن اگر میخواهید از این دردسر راحت شوید باید از نزدیکی به نوجوانان دوری کنید و این راه تنها راه حل کمک به مشکل شماست. شما نباید خودتان را در معرض گناه قرار دهید. وقتی با یک پسر دوست میشوید، خودتان شرایط را برای خودتان، پیچیده تر می کنید... البته در ادامه به صورت مفصل راهکارهای دیگر را بیان خواهیم نمود:
برای مطالعه به ادامه مطلب بروید...
جذاب ترین ها را در کانال ما ببینید

https://telegram.me/aghapesarha


مسائل جنسی نوجوانان
سوالات جنسی
مسائل بلوغ
و مطالب طنز و جذاب


قبل از هر اقدامی چه خوب است با مراجعه به روان‌پزشک و انجام برخی معاینات و آزمایشات، از ترشح عادی و نرمال غدد درون‌ریز خود مطمین شوید. چه بسا در اثر ترشح غیرعادی غدد درون ریز چنین تمایلاتی به وجود آمده و با تنظیم ترشح غدد با مصرف دارو تمایلات جنسی شما نرمال شده و به سادگی درمان خواهد شد. یادآوری می‌شود از مراجعه به روان‌پزشک امتناع نکنید و خجالت نکشید، که این مسأله احتمالا یک مشکل جسمانی است و هم‌چون دیگر مشکلات قابل درمان. باید درمان شده و قبل از تشدید بیماری، آن را حل کرد.

 بی‌توجهی به افکار مبتنی به علاقه به هم‌جنس
عدم توجه به ذهنیت‌ها و افکار مبتنی بر تمایل به هم‌جنس و عدم تمایل به جنس مخالف. هیچ‌گاه به خود تلقین نکنید که:« من به جنس مخالف هیچ علاقه‌ای ندارم و نمی‌توانم این علاقه را در خودم ایجاد کنم». هیچ‌گاه به خود تلقین نکنید که « علاقه به همجنس و تمایل به برقراری رابطه با جنس مخالف در وجود من نهادینه شده است و امکان تغییر آن وجود ندارد»، چون اولا این‌گونه نیست و شما با تلاش خود می‌توانید این مشکل را برطرف سازید، و ثانیا، این تصور جلوی هر گونه تلاش اصلاحی شما برای تغییر را می‌گیرد.

 مقابله با افکار شیطانی
گاهی اوقات شیطان برای وادار کردن آدمی به گناه از این کانال بهره می‌گیرد یعنی مسیر هر گناهی را به شکلی هموار می‌سازد در این‌جا نیز مسیر آلوده شدن به برخی گناهان از کانال پشت کردن به جنس مخالف و ازدواج می‌گذرد و این نوع افکار و ذهنیت مقدمه‌ی ورود به آن وادی است. باید با این‌گونه افکار که جز افکار شیطانی نام دیگری بر آن نمی‌توان نهاد باید به مقابله پرداخت یعنی ذره‌ای در شیطانی بودن این افکار تردید نداشته باشید.

 پررنگ کردن رفتار مردانه
صحنه‌هائی از زندگی که در آن شخص هم‌جنس‌گرا نقش یک مرد، پدر، همسر و پسر خانواده را بر عهده دارد تصور کند و به آن بال و پر دهد و نقش خود را پر رنگ و کاملا مردانه بیان کند. لازم است این تصویرگری را در قالب ذهن‌پروری و نوشته‌ها و رفتار روزانه و تمام حالات واقعی و خیالی و... استمرار دهید. در یک کلام به مرد بودن خود فکر کند، و همان‌گونه عمل کند، زندگی مردی و اجتماعی خود را تعقیب کند اگر شش ماه با این طرز تفکر زندگی کند برای همیشه از آن افکار رهائی خواهد یافت.

 اجتناب از نگاه شهوت‌آمیز به پسرها
مراقب نگاه خود باشید و همان‌طور که از نگاه شهوت آمیز به جنس مخالف اجتناب می‌کنید از نگاه هوس آلود به پسرها نیز بپرهیزید. چون از نظر شرعی ، نگاه از روی شهوت به هم‌جنس هم حرام است.رسول اکرم صلی الله وعلیه وآله فتنه جوان زیبا را از فتنه دختر باکره بیش‌تر دانسته است.

 اجتناب از ارتباط‌ها و موقعیت‌های تحریک کننده
اجتناب ازتمام ارتباط‌ها، مکان‌ها و موقعیت‌هائی که انجام اندیشه هم‌جنس‌گرایی را تداعی می‌کند.

 کنترل افکار هوس آلود
افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار هوس‌آلود در مورد رابطه جنسی با هم‌جنس فکر نکنید. هیچ‌گاه در ذهن‌تان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این‌گونه افکار بیش‌تر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید.

 توجه به آثار و عواقب هم‌جنس‌بازی
انسان به صورت طبیعی تمایل به جنس مخالف دارد. هرگونه کاری که تمایل طبیعی او را منحرف سازد، یک نوع بیماری تلقی می‌شود. از دست دادن احساسات طبیعی بر جسم و روح انسان تأثیر می‌گذارد. چه بسا افرادی که به این بیماری مبتلا باشند، گرفتار ضعف قوه جنسی و به اصطلاح سرد مزاجی شوند. از امام صادق علیه‌السلام در مورد فلسفه تحریم لواط سؤال شد، فرمود: اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زن‌ها بی‌نیاز می‌شدند و این باعث قطع نسل انسان می‌شد و باعث از بین رفتن آمیزش طبیعی می‌گشت و این کار مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می‌آورد. ازدواج شرعی، چون موافق فطرت است، به فرمایش قرآن آرام بخش است ولی هم‌جنس بازی و لواط، عملی بر خلاف فطرت است و هر چه با فطرت هم‌خوانی نداشت، تأثیر سوء دارد، یعنی نه تنها فاعل و مفعول با این عمل به آرامش نمی‌رسند، بلکه بر تحیر و سرگردانی آن‌ها افزوده می‌شود. به همین دلیل روایات زیادی درباره هم‌جنس‌بازی نقل شده که بسیار تکان دهنده است. با مطالعه آن روایات، می‌توان به پلید بودن این عمل پی برد. قطعاً روایات در جلوگیری از این عادت ناپسند مؤثر است.
پیامبر اکرم (صلی الله وعلیه وآله) فرموده‌اند:هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر می‌شود، آن‌چنان که تمام آب‌های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضبمی‌کند و از رحمت خویش دور می‌دارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است. سپس فرمود: هرگاه جنس مذکر با مذکر آمیزش کند، عرش خداوند به لرزه درمی‌آید. البته واضح است‌ که با توبه ، این گناه مانند گناهان دیگر بخشیده می‌شود.

 اجتناب از خوابیدن با پسرها
از خوابیدن با پسر در یک بستر اجتناب کنید؛ رسول خدا صلی الله وعلیه وآله می‌فرماید: بستر فرزندان خود را از سن ده سالگی جدا سازید، یعنی دو برادر یا دو خواهر یا برادر و خواهر زیر یک لحاف نخوابند. 

 قطع ارتباط با دعوت کنندگان به این عمل
قطع ارتباط با دوستانی که انسان را به سمت این‌گونه رفتارها و افکار دعوت می‌کنند و هم‌چنین دوری از موقعیت‌هایی که وقتی در کنار آن‌ها قرار می‌گیرد این افکار را برایش تداعی می‌کنند.

 اجتناب از بیکاری
نهایت تلاش خود را بکنید که بیکار نباشید. برای این کار، برای ساعات شبانه روز خود برنامه‌ریزی کنید. اوقات خود را با مطالعه، گردش با دوستان، ورزش ، و... پر کنید.

 گسترش روابط اجتماعی
روابط اجتماعی‌تان را گسترش دهید. سعی کنید روابط‌تان را با دوستان و همکلاسی‌های خوبی که دارید توسعه دهید. با آنان به گردش، سینما، کوهنوردی، شنا، و... بروید و از تنها ماندن دوری کنید. به هر حال، سعی کنید تا حد امکان از انزوا و گوشه‌گیری به در آیید.
در روزها و موقعیت‌های نخستین، عمل کردن به این راهکارها و دل بریدن از این حالت سخت و چه بسا ناممکن جلوه کند اما باید توجه داشته باشید که به گفته‌ی امام علی(ع) « با ارزش‌ترین کارها دشوارترین آن‌هاست» پس این حالت نشان از ارزش‌مندی و اهمیت تصمیم شخص دارد و باید در مسیر عمل کردن به این تصمیم به جا و ارزش‌مند گام‌های بهتر و بلندتر بردارد.

نکات مهم وقابل توجه
۱- حساس‌ترین دوره‌ی زندگی جوانی است می‌توان گفت سعادت و شقاوت انسان در این دوره رقم می‌خورد، بنابراین درک این مطلب در پیدا کردن مسیرها وهم‌چنین کنترل غرایز نقش مهمی دارد.
۲- موارد تحریک کننده اعم از شنیدنی‌ها، خواندنی‌ها، افکار و... همانند جرقه‌ای است که کنار مواد محترقه قرار گرفته در این صورت نتیجه‌ای جز اشتعال و آتش سوزی مورد انتظار نخواهد بود.
۳- معنویات به ویژه نماز نیروهای خارق العاده‌ای هستند که خداوند آن‌ها را قرارداده تا او در دام شیاطین گرفتار نشود.
۴- تلقین در جهت منفی و مثبت اثر خود را به همراه دارد پس سیگنال‌های منفی راباید کنار گذاشت.
۵- آن‌چه اهمیت دارد تعدیل وکنترل غریزه جنسی است و این مهم میسر نمی‌شود مگر با دور کردن نفس از محرمات و محرک‌هایی که خود شخص آن‌ها را بیش‌تر از همه می‌شناسد.
۶- اگرچه لذائذ حرام و نامشروع در ابتدا، قدری خوشایند بوده اما اگر دقت کنیم خواهیم دید بعد از مدتی پشیمانی ، ندامت و کدورت را برای انسان به ارمغان می‌آورد.
۷- دستور قرآن برای کنترل غریزه جنسی راهگشا است. قرآن می‌فرماید: جوانان مجرد باید ازدواج کنند و اگر نمی‌توانند عفت به خرج دهند. در واقع راه سومی وجود ندارد و اگر باشد به ضرر انسان می‌باشد.
۸- به دستورات شرعی اعتماد کرده و یقین داشته باشید سعادت شما در گرو اطاعت از دستورات دینی می‌باشد.
۹- رسیدگی به خواهش‌ها، نفس را قوی‌تر کرده و تداوم این کار باعث ضعیف شدن انسان در مقابل نفس خواهد شد.
۱۰- به خود امیدوار بوده و مصمم باشید که می‌توانید همه‌ی گناهان را ترک کنید.
۱۱- از خداوند و ائمه‌ی اطهار (علیهم‌السلام) کمک بگیرید و بدانید اقدام شما برای حل مسایل نفسانی نشان از پاک بودن طینت و توجه خداوند به شما است در این صورت طرد شدن کاملا بی‌معنی خواهد بود.
۱۲- توبه یعنی تولد دوباره و باز کردن فصل جدید در زندگی.
۱۳- برای ترک گناه روحیه‌ای شاد و همراه با نشاط لازم است و با ناراحتی و ناامیدی به جنگ گناهان نمی‌روند.
۱۴- در خانه خدا همیشه به روی بندگانش باز بوده وخداوند از بازگشت بنده اش بسیار خوشحال می‌گردد.
۱۵- فراموش نکنید بهترین کار کنترل افکار مخربی است که سراغ انسان می‌آید پس باید اوقات خالی خود را با برنامه‌های مفید پر کرده، برای زندگی برنامه‌ریزی داشت و از تنهایی و بیکاری پرهیز نمود.
۱۶- از ازدواج ناامید نباشید. اگر مدتی تمایل خود را به هم‌جنس کنترل کنید، به تدریج خواهید دید که شما هم مانند هر جوان دیگری به جنس مخالف علاقه دارید و خواهان ازدواج هستید.
۱۷- شکست در این اقدام امری طبیعی است ولی مهم این است که شکست باعث پیمودن راه باشد نه توقف در مسیر.
۱۸- هر کاری که عادت انسان شده باشد یک شبه قابل تغییر نیست. در این راه، باید با آگاهی و پشتکار قدم برداشت.
۱۹- باز هم تکرار می‌کنم ازدواج بهترین گزینه است.

منابع برای مطالعه بیش‌تر
ضمنا برای افزایش آگاهی‌های خود در این موضوع می‌توانید به کتاب‌های زیر مراجعه نمایید:
(۱) روان شناسی رفتار جنسی، محمد باقر کجباف، نشر روان، تهران، ۱۳۸۱
(۲) خلاصه روانپزشکی، کاپلان - سادوک، ترجمه نصرت الله پور افکاری، انتشارات آزاده، تهران، ۱۳۷۳.
(۳) روانشناسی جرائم و انحرافات جنسی، مسعود انصاری، چاپ دوم، تهران، ۱۳۵۹، نشر کتابفروشی اشراقی.


(منبع: ویکی پرسش)[ چهارشنبه 26 شهریور 1393 ] [ 10:32 ق.ظ ] [ سامان ]
نمایش نظرات 1 تا 30

aghapesarha.ir

موضوعات
آمار سایت
  رفقای امروز : نفر
  رفقای دیروز : نفر
  كل رفقا : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :